Украина
Сменить
Сменить

Барельєф в інтер'єрі від дизайн студії Романа Москаленка в Черновцах

При розробці інтер'єрів у класичному стилі ми застосовуємо поєднання традиційних технологій і рельєфних композицій ручної роботи. Наші барельєфні панно, рельєфні панно і рельєфні картини доповнюють, роблять більш витонченими композиції в стилі ампір, пізній класицизм, бароко і рококо.
З іншого боку, працюючи з барельєфом і настінними рельєфними панно ми не робимо прив'язку тільки до класичних стилів в дизайні інтер'єру, адже барельєф також користується великою популярністю і в сучасних інтер'єрах.
Відмінність більшою мірою полягає в сюжеті малюнка і формах самого барельєфа. У класичних стилях він більш реалістичний і симетричний, а в сучасних стилях той же барельєф в більшій своїй частині має абстрактні й асиметричні форми.
Створюючи барельєф в інтер'єрі, ми застосовуємо технологію об'ємного рельєфною живопису. Наш ліпний декор доповнює барельєфні картини, вони стають виразніші, їм властива певна витонченість і саме на них надалі акцентується увага. Барельєф у результаті стає основною родзинкою і центром інтер'єрної композиції.
В арсеналі наших послуг виготовлення барельєфів на замовлення, ми готові створити для Вас барельєф ручної роботи з прив'язкою до сюжету. Наші майстри використовують технології патинування поверхні, за бажанням замовника щодо барельєфної композиції може застосовуватися ефект старіння.
Крім класичних і монотонних барельєфів, коли мова йде про настінне панно, також нами застосовується і художній розпис по барельєфу. У нашому виконанні вони завжди ексклюзивні, і високо цінується нашими клієнтами.
Ми спеціалізуємося на виготовленні саме ексклюзивних барельєфів, технік їх виготовлення наші художники і декоратори знають одночасно декілька. Крім настінних панно ми виготовляємо унікальні рельєфні картини з дуже красивою і незвичайною текстурою металу. Такі картини як правило застосовуються для класичних інтер'єрів преміум класу.

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
уместен

Информация о компании, которая разместила объявление:

Дизайн студия Романа Москаленко

Действия с объявлением #1680439

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Барельєф в інтер'єрі від дизайн студії Романа Москаленка с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении