Украина
Сменить
Сменить

Бульбашкові колони від дизайн студії Романа Москаленка в Черновцах

Сучасний аквадизайн - це один з напрямків, яким займається наша дизайн-студія. У світлових і аква інсталяціях, запропонованих нашою дизайн студією, для створення унікального інтер'єру ми досить часто використовуємо повітряно бульбашкові колони і колонади.
У наших проектах водно бульбашкові колони мають всілякі форми, текстури і приналежність до певного стилю в дизайні інтер'єру. У нашому портфоліо ви можете побачити стильний аквадизайн в кардинально різних варіаціях виконання і декорування.
Для забезпечення надійності конструкцій використовуються тільки високоякісні оздоблювальні матеріали та перевірені часом комплектуючі вироби (безшумні насоси, акрилові або полікарбонатні колони), на проведені роботи ми даємо гарантію.
Створюючи дизайн приміщення, де використовуються бульбашкові колони в інтер'єрі, ми дотримуємося певної стилістики, в залежності від проекту.
Бульбашкові колони, аквадекор який завжди сприймається дуже красиво і динамічно. Як правило для того щоб Ваш продукт був індивідуальний і ексклюзивний, ми не використовуємо звичайні текстури і матеріали композитів або акрилів для декорування форм і коробів. А наносимо ексклюзивні декоративні покриття і декоруємо такі вироби вручну.

Тип объявления:
Услуги, предлагаю
Торг:
уместен

Информация о компании, которая разместила объявление:

Дизайн студия Романа Москаленко

Действия с объявлением #1672820

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Бульбашкові колони від дизайн студії Романа Москаленка с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении